Дарко Лазиќ објави снимка од тpудната свршеница!

  • March 3, 2019

Дарко Лазиќ на социјалните мрежи објави снимка на која неговата трудна свршеница Марина Гагиќ го гал и стомакот и игра.

Марина за неколку месеци треба да се породи, поточно во јули. На неа ова ќе и биде прво дете, а Дарко веќе ја има ќерката Лорена, која ја доби од бракот со Ана Севиќ.

Дарко неодамна откри дека на својот син ќе му го даде името Алексеј.

https://www.instagram.com/telegraf_jetset/?utm_source=ig_embed

Претходно «
Следно »