ДАСКАЛЕ САМО НАПРЕД: Вријат социјалните мрежи по интервјуто на Мицкоски во Тв24 – Мрѓа „пензионирана“ предвреме

  • September 12, 2018

Социјалните мрежи преполни со коментари по интервјуто на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, граѓаните со пофални зборови го коментираат неговиот настап, но и со голем револт за настапот на водителката Душица Мрѓа, која покажа невидено ниво на агресивност и тенденциозна нападност кон гостинот.

Претходно «
Следно »