September 28, 2021, 11:10 am

ДА СЕ ЖИВИ КИРО И ТИТО ВО НЕСВЕСТ БИ ПАДНАЛЕ: Ова е поставката на знамиња на штабот на СДС во Градец

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

По вчерашните реакции на социјалните мрежи за поставката на знамиња на штабот на СДС во Градец, каде беа истакнати партиското знаме, знамето на бивша СФРЈ и албанското знаме, од партијата денес се обиделе да ја поправат „грешката“

1 коментар

Latest News

Љубомир Фрчкоски е пpeдлoжeн зa aмбacaдop вo OH

Претседателот на Собранието, Талат Џафери, денеска потврди дека во законодавниот дом е пристигнат предлог од Министерството за надворешни работи...

More Articles Like This