October 20, 2021, 7:45 pm

Двe лицa пoвpeдeни вo cooбpaќajкa вo Чаир – во cooбpaќajкaтa yчecтвyвaлe тpи вoзилa

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Две лица се повредени во сообраќајка која се случи денеска на улица „Христијан Тодоровски Карпош” во Чаир.

Од МВР информираат дека според првичните информации во сообраќајката учествувале три возила како и дека во моментов се врши увид на местото на несреќата.

Повеќе детали се очекуваат во текот на денот.

Latest News

Затвopeна модулapната бoлницa во Скопје, пpoкисна кpoвот

Затворена е модуларната болница во Скопје поради тоа што дел од кровот почнал да прокиснува. Поради обилните врнежи од дожд...

More Articles Like This