October 24, 2021, 8:28 am

ДЕБАКЛ ВО КАРПОШ: Едвај стотина луѓе се собраа да ги слушаат лагите на Богоев, Шилегов и Заев!

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

СДС доживува дебакл во општина Карпош, откако на закажаниот „централен“ митинг на платото пред „млечен“ се собраа едвај стотина луѓе да го слушнат говорот на Богоев, Заев и Шилегов

Лагите пласирани од Богоев, манипулациите на Шилегов и нереализираните ветувања на Заев се препознати од граѓаните на Карпош, кои немаат намера да бидат предмет на манипулација на СДС.

 

Latest News

Pacтe бpojoт нa гpaѓaни вakциниpaни co тpeтa дoзa пpoтив Koвид-19

Бројот на граѓани кои примиле трета доза против Ковид-19 е во постојан раст. Статистичките податоци на здравствените власти во...

More Articles Like This