October 21, 2021, 12:41 am

Дете пaднa од балкон на шести кат во Охрид

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Дете падна од балкон од зграда во населбата Христо Узунов во Охрид. Детето е пренесено во болница со многу скршеници.

Според порталот „Охрид1.мк“ се работи за мало девојче кое паднало од шести кат.

Повеќе информации се најавуваат наскоро.

Latest News

Бајден јавно призна дека е загрижен поради кинеските хипepcонични pakeти

Американскиот претседател Џозеф Бајден изјави денеска дека е загрижен за кинеските хиперсонични ракети, неколку дена откако медиумите објавија дека...

More Articles Like This