ДИРЕКТОРОТ НА „ГРАНД“САША ПОПОВИЌ ВИДНО НЕРВОЗЕН:!АЦА Лукас и Јелена не дошле на снимањето!

  • December 27, 2018
  • Коментари

Иако на снимањето во „Гранд“ требало да присуствуваат Јелена Карлеуша, Аца Лукас, Александар Милиќ и Милица Павловиќ, Карлеуша и Лукас го откажале доаѓањето.

Тие наводно сакале да избегнат средба „очи во очи“ поради што директорот на „Гранд“, Саша Поповиќ бил видно нервозен.

Во српските медиуми се шпекулира дека една од причините е емисијата „Амици шоу“ каде Јелена гостуваше по речси шест години на ТВ Пинк, а во која меѓу другото зборуваше за Лукас и неговата поранешна сопруга Соња Вуксановиќ.

Според информациите, снимањето ќе биде реализирано без нив двајцата, а гости ќе бидат само Милица и Мили.
Извор:вистина.мк

Претходно «
Следно »