ДИРЕКТОРОТ НА ФОНДОТ ЗА ИНОВАЦИИ СЛАВИ ЗА ЛАЈКОВИ : Фондот за иновации со торта славеше лајкови на „Фејсбук“

  • November 11, 2018

Директорот на Фондот за иновации, Јован Деспотовски на социјалните мрежи сподели фотографија додека сече торта, по повод 15.000 лајкови на фејсбук страната на Фондот.

„Вкусно изненадување од колегите минатата недела. Затоа што 15.000 лајкови на страната на Фонд за иновации и технолошки развој не се бројка, туку преземена обврска постојано да се подобруваме во нашата работа и заеднички да изградиме иновативно и економски развиено општество. Ви благодарам“, напиша Деспотовски во описот на фотографијата.

Вкусно изненадување од колегите минатата недела. Затоа што 15.000 лајкови на страната на Фонд за иновации и технолошки…

Gepostet von Јован Деспотовски am Sonntag, 11. November 2018

Претходно «
Следно »