September 28, 2020, 11:35 pm

Дневен хороскоп за сабота (13. јуни 2020)

Поврзано

Дневен xopockoп за недела (27. септември 2020)

ОВЕН Работа: Пробувате да не размислувате за работа. Недела е ден за одмор. - Реклама - Љубов: Уживате во времето минато со...

Дневен хороскоп за петок (25. септември 2020)

ОВЕН Работа: Полека ги завршувате обврските за оваа недела, и се радувате на престојниот викенд. Љубов: Сте испланирале викендот да го...

Дневен xopockoп 24.09.2020

Овен (21.03 – 20.04) Денес обидете се да бидете трезвени и стабилни, затоа што ќе се исправите пред некои ситуации...
- Advertisement -

ОВЕН

Работа: Ве очекува поволен период на работното поле. Можно е да успеете да остварите промени кои од минатото сте ги планирале.

– Реклама –

Љубов: Ќе уживате во убавите моменти со саканата личност. Односот е исполнет со нежност.

Здравје: Проблеми со нервниот систем.

БИК

Работа: Пред вас е ден кој ќе биде поволен за остварување на работните желби и амбиции.

Љубов: Ситуацијата би можела да ви биде нестабилна во следниот период. Сметајте на тоа.

Здравје: Проблеми со кичмата.

БЛИЗНАЦИ

Работа: Може да очекувате дека ќе имате нови случувања кои ќе ве наведат да посакате промена на работното место.

Љубов: Среќни сте кога сте заедно со личноста која ви значи.

Здравје: Занимавајте се со спорт.

РАК

Работа: Ве очекуваат нови пресврти кога е во прашање работата. Ви се чини ситуацијата некако нестабилна.

Љубов: Нови познанства на ова поле не се случуваат толку лесно. Можно е да сте повлечени во себе.

Здравје: Потребен ви е сон.

ЛАВ

Работа: Важно ви е да се посветите на своите работни обврски за на ова поле да остварите максимален напредок.

Љубов: Имате големи промени кога се работи за односот со брачниот партнер.

Здравје: Настинка.

ДЕВИЦА

Работа: Ќе ви се исплати вложување кое сте го направиле кога е вашата работа во прашање. Ве очекува добар период.

Љубов: Пред вас е поволен период во кој со саканата личност ќе остварите добра комуникација.

Здравје: Одлично.

ВАГА

Љубов: Ве очекува состанок кој ќе биде важен за вашата иднина.

Љубов: Не ви е лесно да ја прекинете врската која трае долго, но крај партнерот не чувствувате ништо.

Здравје: Главоболка.

ШКОРПИЈА

Работа: Мотивацијата ви опаѓа, и потребно ви е некое време да одморите. На ова поле не е поволен период.

Љубов: Тешко ви е да ги покажете своите чувства затоа што стравувате дека другата страна нема да ги прифати.

Здравје: Проблеми поради стрес.

СТРЕЛЕЦ

Работа: Ќе имате успех кога е во прашање работата и ќе бидете задоволни од постигнатиот успех.

Љубов: Ви се допаѓа личност која ќе биде заинтересирана за сериозна врска. А сега вие сега не сакате врска.

Здравје: Добро се чувствувате.

ЈАРЕЦ

Работа: Доколку сте имале проблеми на полето работа, подготвени сте да ги решите и да се соочите со нив.

Љубов: Очекувајте успех на полето љубов со личноста која саката да ја освоите веќе некое време.

Здравје: Вкочанетост.

ВОДОЛИЈА

Работа: Пред вас е период кој ви носи мали дилеми на ова поле. Дајте си себе време за се да размислите.

Љубов: Пред вас е поволен период за комуникација со личност која ви значи.

Здравје: Проверете ја крвната слика.

РИБИ

Работа: Можно е да имате некоја мала загуба на ова поле. Нема да бидете задоволни денеска.

Љубов: Ако сакате со саканата личност да ги решите проблемите, важно е да се посветите на искрената комуникација.

Здравје: Посетете лекар.

Latest News

Ковачки: Некој сака да заборави дека СДСМ беа лојални поcлушници на Белград

Полковникот и член на Извшрниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ, Драган Ковачки во своето готување во телевизија Алфа истакна дека некој...

Ковачки: Шекеринска доби на подарок од Боки 13 кондури од 2 илјади евра, а го лaжaт народот со ваучери од 6 илјади денари

Говорејќи за ckaндалите на актуелната власт, полковникот Драган Ковачки ја потсети јавноста на подароците кои ги добивала Радмила Шекеринска од Боки 13 како и...

Докторатот на Јетон Шаќири на 21 година бил тexничка гpeшкa

Министерот за информатичко општество, Јетон Шаќири, денеска на првата официјална прес конференција соопшти дека дошло до техничка грeшка при поднесување на документите на мојата...

Се огласи Пандев за состојбата со коронавирусот во клубот

Вечерва излезе веста за хаосот со Ковид-19 во екипата на Џенова. Имено, во Џенова се потврдени дури 14 случаи (8 фудбалери). Со оглед дека следи...

Мижите и се ситите на нeпрaвдaта врз Јанкуловска, ама аплаудирате на kpиминал и kopупција овие две години

Сите што мижите и се ситите на нeправда каде што Гордана Јанкулоска е ставена во затвop за Мерцедес набавен 20 пати поефтино од колите...

More Articles Like This