Дневен хороскоп за 1 март

Поврзано

ЌЕ ЈА ОСМИСЛАТ СОВРШЕНАТА ОДMAЗДА: Овие хороскопски знаци не чекаат кармата да го направи своето

Тие не дозволуваат оној кој ќе ги повpeди да помине неkaзнето. Личностите родени во овие хороскопски знаци не чекаат...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Погледнете што велат ѕвездите за денес

Овен Имате голем број на планови. Заинтересирани сте, но сепак, не ќе можете се одеднаш да реализирате. Овој ден ви...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Погледнете што ве очекува оваа среда

Погледнете што ве очекува оваа среда. Овен Бидете внимателни кому ја давате својата доверба. Можно е да се случи да се...

Овен

Не е претерано поволен период за вас. Не очекувајте важни професионални успеси.

Пред вас се нови љубовни ситуации со личноста која ви се допаѓа веќе некое време.

Проблеми со тахикардија.

Бик

Не е претерано поволен ден ако се занимавате со приватен бизнис. Бидете внимателни.

Вознемирени сте и не ви е лесно да ги решите љубовните дилеми кои ги имате. Сметате дека партнерот е неискрен кон вас.

Проблеми со стомакот.

Близнаци

Пред вас е нова одлука во која не сте сигурни. Дајте си себеси време за да размислите добро.

Можно е да делувате прилично нервозно и да немате доволно самодоверба пред симпатијата. Тоа ве кочи во љубовна смисла.

Болка во грлото.

Рак

Можно е да имате некој неочекуван одлив на пари и не сте задоволни со тоа.

Ако сте слободни, можно е да не ви е лесно да успеете да остварите промена на полето на љубовта.

Проверете ја штитната жлезда.

Лав

Пред вас е генерално добар ден за решавање на некои проблеми кои ве мачеа во минатото.

Ситуацијата на полето на љубота не е баш сјајна кон вас. Можно е да не сте задоволни од односот со саканата личност.

Ве мачи лошиот метаболизам.

Девица

Покажете го својот интерес кон напредување на работа. Можете да очекувате дека наскоро ќе добиете поголеми одговорности.

Искрени сте кон личноста која ви значи. Можете да очекувате дека вашиот однос ќе тргне во подобра насока.

Проблеми со зглобовите.

Вага

Ќе наидете на помош и ќе успеете да ги решите сите проблеми кои ќе се појават денеска.

Постојат мали конфликти меѓу вас и саканата личност. Не сте задоволни.

Мали болки во вратот и кичмата.

Шкорпија

Ве очекува поволен ден во кој ситуацијата на работа би требала да биде мирна.

Пред вас е интересен период во кој може да дојде до флерт и нови познанства. Подгответе се за промени.

Нервна напнатост.

Стрелец

Време е да ги прифатите грешките од минатото.

Иако неколку пати бевте разочарани од љубовта, не треба да престанете да верувате во чуда.

Окружете се со луѓето кои ги сакате.

Јарец

Поволен период за ново работно место кое доаѓа за вас. Можете да очекувате одлични промени на ова поле.

Тешко ви е да се опуштите бидејќи знаете дека партнерот има некаква задршка кон вас.

Ве мачат хронични проблеми.

Водолија

Работата ви е приоритет и не е ви лесно да престанете да размислувате за проблемите на работа.

Ви делува како саканата личност да се променила кон вас и се чини дека не ве сака како порано.

Ве мачат проблеми со очите.

Риби

Имате стабилна атмосфера на полето на работата. Без грижи.

Многу сте чувствителни и ви недостасува љубов. Потребна ви е утеха во саканата личност.

Неопходна ви е физичка активност за да се чувствувате подобро.

Актуелно

ГОЛЕМОТО УВО Е НА БИХАЌКА: Чулев открива скандал – АНБ незаконски ја задржала техничката можност да прислушува

Министерот за внатрешни работи бара од ЈО по допрен глас да отвори истрага за одговорност. Чулев на денешната прес-конференција...

СОСОЈБАТА ЕСКАЛИРА: 38 нови случаи на коронавирус во Македонија, има и починати

Министерството за здравство информира дека денеска Институтот за јавно здравје регистрира 16 оздравени пациенти во: Скопје-1, Куманово-1, Прилеп-4, Велес-9, Битола-1. Починаа двајца пациенти од Тетово....

ЈА ЗАГУБИ БИТКАТА ЗА СВОЈОТ ЖИВОТ: Почина првиот здравствен работник во Македонија од коронавирусот

Со жалење сакаме да ја известиме јавноста дека од КОВИД -19 почина и првиот здравствен работник. Фармацевтска комора на Македонија загуби почитуван...

(Фото+Видео) БРУКА НЕВИДЕНА: Скопје има нова населба со име на борец од УЧК, имаше и свечено „отворање„

Табла со името „Арбен Бајрами“ деновиве беше поставена во Долно Оризари – Скопје. Како што пренесува порталот на албански јазик „Ина онлајн“, таблата била...

РУСКОВСКА ФАТЕНА ВО ЛАГА-ЗАЕВ НЕ ГО ПРИЈАВИЛ СЛУЧАЈОТ?: И се згадило кога Камчев ѝ кажал што се случувало

Што очекувате од личност што буквално секоја вечер го поминуваше по кафаните и рестораните со највисоките луѓе од СДСМ, рече вечерва генералниот секретар Игор...

Повеќе вести