September 30, 2020, 8:45 pm

ДНЕВЕН ХОРОСКОП(4.02.2019):Овните и Стрелците добиваат можност за нова работа, Биковите ги очекува одличен ден.

Поврзано

Дневен хороскоп

ОВЕН Не се откажувате од своите идеи дури кога и колегите даваат објективни забелешки. Имате нагласена потреба за љубов и...

Дневен xopockoп за недела (27. септември 2020)

ОВЕН Работа: Пробувате да не размислувате за работа. Недела е ден за одмор. - Реклама - Љубов: Уживате во времето минато со...

Дневен хороскоп за петок (25. септември 2020)

ОВЕН Работа: Полека ги завршувате обврските за оваа недела, и се радувате на престојниот викенд. Љубов: Сте испланирале викендот да го...
- Advertisement -

Овен

Денеска можно е да добиете можност за вработување ако сте во потрага по ново работно место.

Пред вас е поволен ден за нови случувања. Можете да очекувате позитивен сплет на околности.

Ве следат хронични проблеми.

Бик

Доаѓа подобрување на заработката. Овој ден ви носи многу среќа.

Одличен ден за љубов за сите Бикови. Ако сте сами, можна е средба со личност со која ќе започнете љубовна врска.

Здравјето е без проблеми.

Близнаци

Факторот среќа ќе ве послужи денеска и можете да се надецате дека сите работи ќе дојдат на свое.

Ве очекува познанство со личност која сака сериозна врска со вас.

Потребна ви е физичка активност.

Рак

Полето на финансиите може да биде многу поволно денеска. Време е за нови одлуки.

Сигурни сте во своите чувства кон личноста со која сте во врска.

Внимавајте на исхраната.

Лав

Ве очекуваат интересни моменти на полето на работата.

Флертувате со личност која ви се допаѓа и лесно ги покажувате своите намери.

Полни сте со енергија.

Девица

Конечно успевате да остварите успех на полето на работата. Вашата самодоверба расте.

Ве очекува ден исполнет со емоции. Пред вас е фаза во која ќе имате важни одлуки.

Чувствителен ви е пределот околу вратот.

Вага

Време е да се соочите со грешките кои ги правевте во минатото.

Саканата личност сака искреност од вас, но не сте подготвени за тоа.

Проблеми со холестеролот.

Шкорпија

Можете да очекувате успешен ден. Ако се занимавате со економија, ве очекува среќа.

Отворено го покажувате својот интерес кон нова личност во вашиот живот.

Ве мачи замор.

Стрелец

Имате можност да го промените своето работно место и ако се потрудите, ќе успеете во тоа.

Ако сте слободни, доаѓа нова личност во вашиот живот. Поволен ден за дружење и флерт.

Ве мачи несоница.

Јарец

Можете да очекувате позитивна атмосфера на работа. Ќе ги решите сите проблеми со соработниците.

Подготвени сте за нови ситуации на полето на љубовта. Потребна ви е врска.

Проблеми со концентрацијата.

Водолија

Можете да очекувате можност на надредените да им ги покажете своите способности.

Уживате во заедничките моменти со саканата личност.

Ви годи спорт.

Риби

Ќе ги покажете своите планови и желби на колегите.

Уживате покрај саканата личност. Подготвени сте максимално да се посветите на љубовта.

Изградете здрави навики.

Latest News

Шамap за САД: Папата одби да се сретне со Мајк Помпео

Ватикан објави дека го одбил барањето на Мајк Помпео за аудиенција кај папата Франциско и го обвини државниот секретар...

Завршија kлиничките испитувања на руската вакцина прoтив Ковид-19

Завршени се клиничките испитувања на вакцината пpoтив новиот кoронавирус, која ја разви Државниот истражувачки центар за вирyсологија и биотехнологија при Сојузната служба за надзор...

Намален е прометот во трговијата на мало

Намален е прометот во трговијата на мало, покажуваат податоците на Државниот завод за статистика за август годинава, во споредба со истиот месец лани. „Намалување на...

Неколку скопски улици утре бeз вода

Без вода утре ќе останат корисниците од булеварот Киро Глигоров, дел од населба Ќерамидница и дел улица Перо Наков во Гази Баба. Од ЈП „Водовод...

Koj е Ѓорѓија Сајкоски, новиот генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ

Денеска при заседавањето на Централниот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ по предлог на претседателот Христијан Мицкоски беше изгласан Ѓорѓија Сајкоски за нов Генерален секретар на партијата. Ѓорѓија...

More Articles Like This