September 28, 2021, 12:03 pm

Дневен xopockoп

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

ОВЕН

Конечно, ќе бидете задоволни од работната ситуација. Доаѓа фаза во која ќе имате прилика да видите дека трудот се исплател. Иако покажувате дека ја сакате личноста со која сте во врска, таа се сомнева. Занимавајте се со спорт.

БИК

Денешниот ден е поволен за работа. Може да очекувате дека ќе успеете да завршите се на време. Во вашата врска доаѓа до некои недоразбирања кои би можеле да ве пореметат. Имате чувство дека партнерот се менува. Чувајте ги бубрезите.

БЛИЗНАЦИ

Ве очекуваат многу предизвици кои би можеле да ви донесат дилеми и недоумици. Не чувствувате повеќе иста доза љубов кон саканата личност, и приметувате дека се оддалечувате од неа. Проблеми со урогениталниот тракт.

РАК

Имате чувство на големо олеснување, затоа што проблемите на работа конечно позитивно ви се решаваат. Моменталната ситуација на полето љубов не ви се допаѓа, и не сте задоволни од околностите во кои се наоѓате. Имунитетот ви е ослабен.

ЛАВ

Додека не расчистите со она што останало незавршено во минатото, нема да бидете стабилни. Ситуацијата на љубовното поле би можела да ве загрижува, односот со партнерот не оди добро. Забрзана работа на срцето.

ДЕВИЦА

Можно е да дојде до мали компликации на вашето работно поле денеска. Загрижени сте поради разни пречки. Иако не сте подготвени за врска, имате додворувач кој е многу упорен. Не сте сигурни како да постапите. Градниот кош е чувствителен.

ВАГА

До решавање на проблемите кои имате доаѓа постепено и сега и сами гледате дека светло на крајот од тунелот постои. Вашиот партнер покажува дека не е среќен во врската со вас, а вам ви пречи неговото однесување. Синусите ви се чувствителни.

ШКОРПИЈА

Потребно е време да ги остварите плановите кои ги имате. Во иднина ќе бидете многу успешни. Иако сте свесни за тешките околности кои ја следат вашата врска, не сакате да се откажете од личноста која ви значи. Зголемен апетит.

СТРЕЛЕЦ

Се трудите да најдете добра работа која ќе ги задоволи вашите очекувања. Подготвени сте да работите на работната едукација. Моменталниот партнер не ви одговара, и подготвени сте за конечен прекин на таа врска. Зголемен крвен притисок.

ЈАРЕЦ

Среќата е на ваша страна, па на работното поле доаѓа до разрешување поради кое сте задоволни. Денешниот ден ви носи можност за остварување на врската која би можела да се одвива во тајност. Несоница ве мачи.

ВОДОЛИЈА

Ви се укажува нова прилика која ќе морате да ја искориситте во следниот период ако сакате напредок. Ве очекува период во кој ќе имате нови несогласувања и пречки на полето емоции. Нервна напнатост.

РИБИ

Доаѓате до нови идеи кои за работа ќе бидат многу корисни. Влегувате во период на добри промени. Сте смениле мислење околу саканата личност и сега полека вашите чувства кон неа исчезнуваат. Имате многу енергија.

Latest News

Арсовска: Бecплaтeн jaвeн пpeвoз зa cитe cкoпjaни

Бесплатен јавен превоз за сите скопјани и понуда на избор за жителите за еколошка алтернатива на нивните автомобили беше...

More Articles Like This