ДОБИ ЛАВИHA КОМЕНТАРИ ЗА НЕЈЗИНОТО TEЛО: Гоца Тржан во биkини на плажа во Грција

  • August 27, 2019
  • Коментари

Српската пејачка Гоца Тржан (45) оваа година летува на Лефкада во Грција.

Таа ги зaпaли социјалните мрежи со објавата на новите фотографии, на кои на покажува одличната фигура на телото.

Гоца позираше во бикини на песочната плажа и ги откри и своите тетоважи.

Претходно «
Следно »