ДОГОВОРИ СЕ, БЕШЕ ИЛИ НЕ БЕШЕ НА ОДМОР: Таравари по стапките на Заев, со фотографија од плажа вели дека не бил на одмор!

  • August 13, 2017
  • Коментари

Министерот за здравство Арбен Таравари сам се заплетка во сопствените лаги, тврдејќи дека ниту еден ден не бил на одмор, иако пред само два дена има објавено фотографија од плажа на својот ФБ профил.

 
Претходно «
Следно »