ДОCTА И Е ОД CKAНДАЛИ: Карлеуша ја нaпyшти Србија, а еве каде го пpoнајде својот миp!

  • June 26, 2019
  • Коментари

Јелена Карлеуша им се пoфaли на фановите на социјалните мрежи дека дошло време за одмор.

На Instagram, пејачката објави фотографија на авионски билет, во кој пишува дека патува од Истанбул до Анталија.

Подоцна, Карлеуша го сподели нејзиниот поглед кон плажата, како и плодовите и слатките со кои се служеше.

Пејачката не сподели кој и прави друштво на одморот, па тоа останува да се види.

Претходно «
Следно »