Драма во Скопје: Ја нaпaднaл поранешната сопруга, па прeтeпал полицаец

Поврзано

- Advertisement -

На 28.03.2021 околу 17:30 часот на ул.„Водњанска“ во Скопје, Н.Ј.(47) од Скопје физички нападнал полициски службеник кој извршувал службени дејствија, постапувајќи по претходна пријава од неговата поранешна сопруга М.К.

Таа го пријавила бидејќи сакал насилно да влезе во нејзиниот дом.

По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава

Latest News

Отворена нова истpaга пpoтив Гугл поради онлајн рекламирање

Антимонополските власти на ЕУ ќе отворат уште еден фронт против „Гугл“, дел од „Алфабет“, со започнување на официјална истрага...

More Articles Like This