November 28, 2021, 8:44 am

Драма на Бит Пазар: Две жени пpeтепале 21 годишник од Кондово

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На 19.10.2021 во СВР Скопје, Л.Р.(21) од с.Кондово, скопско, пријавила дека околу 22.10 часот во близина на аптека на подрачје на Бит пазар била физички нападната од две женски лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Latest News

Максо пак paзочаран од СДCM

Официјално, на синоќешната прес-конференција, портпаролката на СДСМ, Богданка Кузеска ја информираше јавноста дека во партијата ќе има внатрепартиски избори...

More Articles Like This