ДEБAKЛ НА ПИВОФЕСТ: Атмосферата на последниот ден речиси „мpтвa“

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Вечерва е финалето на 17-от по ред фестивал на скарата и пивото во Прилеп, “Пивофест 2019”, а на сцената настапуваат The Four, Кал бенд, Даниела Мартиновиќ и диџеј дуото од Прилеп Cyrillic.

Програмата веќе започна, а атмосферата како воопошто да не е “Пивофест”.

Фотографиите се направени непосредно пред 21:00 часот.

Latest News

Еве какво време не очекува до вторник

Времето утре ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со слаб до умерен ветер од северен правец....

More Articles Like This