ДEБAKЛ НА ПИВОФЕСТ: Атмосферата на последниот ден речиси „мpтвa“

  • July 21, 2019

Вечерва е финалето на 17-от по ред фестивал на скарата и пивото во Прилеп, “Пивофест 2019”, а на сцената настапуваат The Four, Кал бенд, Даниела Мартиновиќ и диџеј дуото од Прилеп Cyrillic.

Програмата веќе започна, а атмосферата како воопошто да не е “Пивофест”.

Фотографиите се направени непосредно пред 21:00 часот.

Претходно «
Следно »