ЕВЕ СО КОЈ ДИВЕЕШЕ ЗАЕВ НА МАВРОВО: Директорот на Агенцијата за управување со одземен имот лумпувал заедно со Заев

  • February 4, 2019
  • Коментари

Премиерот Зоран Заев предизвика бурни реакции во јавноста, откако со мотор се возеше, заедно со тајфата, низ скијачкиот центар Маврово.

Откако објавивме видеа од уживањето на премиерот, социјалните мрежи се наполнија со фотографии од настанот.

Имено Заев беше придружуван од негови блиски соработници и сопартијци.

Меѓу нив е и Фатон Асани од Агенцијата за управување со одземен имот.

Асани на Фејсбук, јавно, сподели неколку фотографии од убаво поминатиот ден во Маврово.

Претходно «
Следно »