ЕДВАЈ УСПЕАЛА ДА СЕ СМИРИ: Анџелина пред нервен cлoм што Бред беше кај Анистон!

  • February 12, 2019

Иако се обиде тајно да влезе на забавата, папараците го уловија Бред Пит како влегува на јубилејниот 50 роденден на неговата поранешна сопруга Џенифер Анистон. Во тоа време Анџелина Џоли била со пријател кој ја тешел затоа што ѝ било тешко, пренесуваат американските медиуми.

Џоли во еден момент е фотографирана како излегува во такси, каде што ја чекал пријател кој што ја испратил до влезот во ресторанот.

Наводно, на Енџи и било многу тешко што Бред се појавил на роденденската забава кај поранешната и едвај успеала да ги сопре солзите откако дознала за ова.

Претходно «
Следно »