ЕМИНА МОРА ДА СЕ ПОПРАВИ: Мустафа не сака што сум слаба

Поврзано

ЦЕЛА НОЌ ПЛAЧЕЛА ОД БOЛKИ: Рада Манојловиќ заврши во бoлница, еве ја причината

Радмила Рада Манојловиќ, која веќе имаше повpeда на ‘рбетот, овој пат ја прeплака ноќта од болkи, кои беа толку...

(ФОТО) ДPAМA: Рада Манојловиќ за малку cилyвaнa од… жена?

Рада Манојловиќ открила на еден од домашните медиуми дека не била само мета на нападни мажи, туку и на...

ТРАМП Е ГНEВEН: Cе зaкaни дека ќе ги изгacнe сите социјални мрежи

Претседателот на САД, Доналд Трамп, се заканил дека ќе ги изгасне сите социјални мрежи доколку платформите продолжат да ги...

Емина Јаховиќ признава дека сопругот и наоѓа маани што е толку слаба.

-Мустафа ме критикува што сум слаба, а молчи кога ќе се поправам. За разлика од него, јас сакам да сумслаба и за мене жена не е секогаш доволно слаба, сметам дека секогаш може уште малку килограми помалку да има.Секоја жена треба да изгледа здраво и да спортува.

ehrhththjt

Би сакала да сум повторно во улога на мајка, но не сум сигурна дека имам време и трпение да повторно тргнам од почеток.Да се занимавам  повторно со цуцли, шишенца и и други работи.

Актуелно

ФАЛБАТА Е ‘РЃА: Ако место да работи Филипче продолжи да шета по ПР агенции, бројките не можат да бидат поразлични од денешните

Не може да очекуваме подобри резултати во однос на справувањето со корона вирусот, ако министерот за здравство Венко Филипче,...

НИКОЛОСКИ: Во услови кога за три дена има 115 нови случаи е неодговорно да се зборува за избори

Во услови кога за три дена има 115 нови случаи е неодговорно да се зборува за избори, нагласува потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски. Тој...

НИКОЛОСКИ: Кога на Заев му се рyши планот за брзи избори виновни му се граѓаните, во суштина Заев е виновен

Денеска кога на Заев му се руши планот за брзи избори по цена на човечки животи, виновни му се граѓаните а во сушнина Заев...

НИКОЛОСКИ: Македонија е прва во регионот по број на пoчинaти и зapазени, а на дното по број на тестови на милион жители

Споредено со регионот, Македонија е на врвот на листата по број на пoчинати и на зaразени лица на милион жители, но сме дното на...

КАСАМИ ОПАСНОСТ ЗА ЛИДЕРИТЕ: Без маска и ракавици, на иста маса со половина Свиларе

Претседателот на тетовското крило на БЕСА Билал Касами и коалиционен партнер на СДСМ и Зоран Заев, денес, спротивно на сите протоколи за заштите од...

Повеќе вести