ЖЕЛЈКО ЈОКСИМОВИЌ ОТКРИ ЕДНА ГОЛЕМА ТАЈНА Оваа песна беше голем хит, но таа требаше да ја пее друг пејач но се откажа!

Поврзано

Дpckи, безобpaзни и нacилни мажи не ни требаат: Снеже Велков со моќен статус кој треба да го прочита секоја жена

Моќен статус на Снеже Велков кој треба да го прочита секоја жена! Снеже не ретко знае, својата моментална инспирација, понесена...

Роди близнаци на 64-годишна возраст: Bpxoвниот суд пpecуди да ѝ се одземат бидејќи таа не може да се грижи за нив

Сметаат дека „не е во можност да се грижи за нив“ Шпанскиот Врховен суд наведува дека одлуката се заснова на...

Уредете го сами сопствениот двор или градина

Недела, сонце, пријатна температура нетипична за овој период од годината. Доколку имате сопствен двор, доколку уживате во декорирање и...
- Advertisement -

Жељко Јоксимовиќ сакаше да се дружи со навивачите преку социјални мрежи, одговорил на прашања и по тој повод открил некои детали што никој не ги знаел.
Имено, по тој повод откри детали за песната “Нерадо”, за која никој не знаеше.

“Како излезе песната” Нерадо “? Таа е толку силна песна што не оди без солзи. Здраво,” прашањето беше прашано, а потоа Жељко одлучи да се распишува.
“Оваа песна ми е омилена песна и мислам дека ова е мојата најдобра песна досега, ја напишав за дуото со Ана Виза. Ана требаше да го напише текстот, но во никој случај Марина Туцаковиќ не пишуваше од втор пат, мислејќи дека пишува за Кнез, за Евровизија. “Бато, како ќе го дадете овој текст на некој друг за да пее?”, “Која?”, и таа го чита текстот, како Бог го уредува сето она за 20 минути и сега мислам дека Кнез не се откажа, кога јас го добив текстот, не сум сигурен дека ќе му го дадам. Го чекав текстот и оваа песна за долго време и прашањето е дали би можел. Ова е песна за секој амбиент. Ова не е песна, тоа е песметина “, пишува Жељко, кој е среќен оваа песна баш него му била судена.

Дали Кнез сега жали што ја одби оваа песна или не, не е познато, но она што е сигурно е дека таа и тоа какое голем хит.

Latest News

(Видео) Бугapcкa paбoтa: Пpoвoкaциja yштe нa пpвиoт дeн oд eмитyвaњeтo – Еве штo ce пpeнecyвaшe нa бугарската нaциoнaлнa тeлeвизиja вo Македонија..

За прв пат денеска во Република Македонија се емитуваше програмата на бугарската национална телевизија, како резултат на постигнатиот договор...

More Articles Like This