October 28, 2021, 6:34 am

ЗАВРШИ ЛИ ПОСТОТ ЗА ПОПОВИТЕ: Наум и Пимен големи мераклии на кафани и женско друштво!

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

………………… ПОПОВИТЕ се РАСПОЛОЖИЈА ………………..
———————————————————————————
… дали од женското друштво или оти им заврши постот …

П.С – ние ќе си постиме до 7-ми Јануари …!!!

 

2 КОМЕНТАРИ

Latest News

Се pacпаѓа ли парламентарното мнозинство? Пратеникот од СДСМ, Талески пред неколку дена ја понудил својата оcтавка?

Неофицијално првиот човек на СДСМ Прилеп и единствен пратеник во Собранието од градот под Марковите Кули, пред неколку дена...

More Articles Like This