October 20, 2021, 8:22 pm

Започна денешната владина седница

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Владата денеска со почеток во 17:00 часот ќе ја одржи редовната 98-ма седница.

Како што соопшти владината прес-служба, за донесените одлуки и заклучоци од владината седница ќе информираат со соопштение.

Latest News

Митовски: Членството на СДСМ ја kaзни партијата, тивкото мнозинство гласаше за промени

Главниот и одговорен уредник во Инфомакс, Александар Митовски, вечерва гостуваше во емисијата „Јади бурек“, на ТВ Сонце. Митовски во...

More Articles Like This