За памучни пижами – Спенџарска, за долна облека од тантела и свила – Лила! (ФОТО + ВИДЕО)

Поврзано

Наташа Беквалац гoлa во бaзен

Атрактивната пејачка Наташа Беквалац(39) во провокативно издание, како вистинска морска сирена. Поп-sвездата ги „запали“ социјалните мрежи со нов пост...

Нашите баби никогаш не знаеле за стрес, а причината е едноставна

Баби или прабаби, за кого како. Често за нив размислуваме како отсекогаш делувале смирено, со благ поглед во очите...

Ова видео има 14 милиони прегледи за еден ден: „Најоткачената“ реакција на жена кога и кажаа да стави маска

Сè поголем број продавници во САД бараат од своите потрошувачи да носат маски, но некои упорно одбиваат да го...

Веќе пишувавме дека ТВ водителката на Канал 5, Јелена Спенџарска однеодамна стана заштитно лице на еден познат македонски бренд за пижами, ноќници, долна облека, костими за капење, хулахопки… наследувајќи ја пејачката Викторија Лоба која претходно беше нивниот „бренд амбасадор“.

Соработката на водителката и брендот започна со фотосесијата на водителката во пижами, која ја правеше познатиот уметнички фотограф и видеорежисер Дарио Јанковиќ.

Арно ама последните секси фотографии и куси видеа што се појавија викендов на социјалните мрежи открија нешто друго.

Имено, ако претходно Лоба на брендот му беше „девојка за се’“, односно лице за комплетниот асортиман, овој пат тие решија да си ги разграничат работите. По кој критериум – тие најдобро си знаат, па така Спенџарска (о)стана да биде лицето за рекламирање пижами, а долната облека заврши кај Лила Стојановска. Или поточно, таа заврши облечена во нивната долна облека, на новата фотосесија со стариот фото и видеомајстор.

Неколку жешки фотографии и едно-две куси видеа, во кои Лила облечена во еден-две секси комплетчиња долна облека на брендот, само ја подгреваат и онака жешката атмосфера и тоа тоа по два основа…

Како прво, сите едвај чекаат да го видат комплетниот фото и видео серијал во кој Лила со својот секси изглед ги буди сите сетила ставајќи ја возбудата на максимум.

…А како второ, веројатно газдите и менаџментот на брендот дефинитивнмо одлучиле да ги раздвојат работите: Кој(а) е за во секси боди, килоти и тантела, а кој(а) од двете ТВ дами за во пижами! Се разбира, со сиот должен респект кон обете!

https://www.instagram.com/p/BrGDawrF6GW/?utm_source=ig_embe

Клиентите веројатно со нетрпение ќе чекаат да дознаат, која од нив ќе ги облече чорапите и хулахопките, а која костимите за капење на брендот? Или за нив ќе има трета, четврта… позната македонска дама од јавниот и естрадниот живот?

https://www.instagram.com/p/BrF2SaTHz7S/?utm_source=ig_embed

Актуелно

(Видео) Следете во живо: Христијан Мицкоски на средба со жителите на Иловица

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ и кандидат за премиер на Република Македонија, попладнево е на средба со жителите на Иловица. Неговото обраќање...

(Видео) Следете во живо: Христијан Мицкоски на средба со жителите на Василево

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ и кандидат за премиер на Република Македонија, попладнево е на средба со жителите на Василево. Неговото обраќање во живо можете да го...

(Видео) Шекеринска e поголем лaжгo од Зоран Заев

Денес на Јутуб беше објавено видео кое ги демантира сите обвинувања на Радмила Шекеринска кон Инфомакс за ширење на наводни лажни вести. Имено на...

Се намалува бројката, 78 нови зapaзени од Koвид-19 во Македонија

Во последните 24 часа се направени 894 тестирања, а регистрирани се 78 нови случаи на позитивни на Ковид-19. Во истиот период се починати пет...

(Видео) Шекеринска и Јанева во домот на Боки 13, сепак не се познавале само од телевизија

На мрежата Јутуб се појави видео на кое што се гледа вицепремиерката и министерка за одбрана, Радмила Шекеринска во друштво на Катица Јанева и...

Повеќе вести