ЗЕКОЛИ: А за НАТО, сигурни сме? Да не биде после и таму “Бушати е крив!”

Поврзано

Милошоски co пpaтeничкo пpaшaњe дo Заев: Дaли личнo ce имaтe cpeтнaтo co Ceдaт Пeкep?

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски, му постави пратеничко прашање на премиерот Зоран Заев во врска со средбата со турскиот...

Каракамишева до Царовска: Ако сака и родител 10 нека напише, не прифаќам ништо друго освен мајка на моите деца

Универзитетската професорка тања Каракамишева, на социјалните мрежи остро реагираше на воведувањето на термините родител 1 и родител 2 наместо...

(Фото) Богојески со шokaнтни нaвpeди за Ромите, Демировски најави kpивична пpијава

Петар Богојески, Претседателот на Македонски Концепт, ја шокираше јавноста откако на социјалните мрежи ги навреди Ромите. Богојески, во одговор...
- Advertisement -

Аналитичарот Арсим Зеколи на својот Твитер профил се сомнева дека оваа влада ќе ги заокружи и Атланските интеграции успешно.

Тој кратко напиша:

А за НАТО, сигурни сме?

Да не биде после и таму “Бушати е крив!”

 

Latest News

Промени само една навика и изгуби 5 килограми: Тајната на Цеца за совршена линија

Најлесен начин да изгубите тежина. Иако Цеца Ражнатовиќ важи за една од најубавите пејачки, таа, како и повеќето жени, се...

More Articles Like This