ЗОШТО ВМРО-ДПМНЕ БЕШЕ 11 ГОДИНИ НА ВЛАСТ: Не затоа што биле режим, туку затоа што СДС се неспособни морони

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

 

Дали по само еден месец ви стана јасно зашто ВМРО беше на власт толку долго? Не затоа што беше режим туку затоа што СДСМ се…

Latest News

ОН бара ригopoзна и ефикасна истpага за cмртта на белорускиот активист

Обединетите нации денеска ги повикаа украинските власти да спроведат непристрасна и ефикасна истрага за смртта на 26-годишниот белоруски активист...

More Articles Like This