Зошто Меланија Трамп се расплака по инаугурацијата?

  • January 24, 2017

Сопругата на новиот претседател на САД со денови е под стрес, па се ѝ се насобра.

Melanija_place

Еден ден откако Доналд Трамп стапи на должноста претседател на САД, Трампови се појавија во катедралата во Вашингтон за да присуствуваат на традиционалната миса.

Меланија Трамп ја совладаа емоциите, па заплака додека 20-годишната Марлава Ванхос, која е родена слепа и има церебрална парализа, ја изведуваше американската химна.

Минатите денови беа многу стресни за Меланија, која беше мета на низа критики, па коментарите се дека едноставно сѐ ѝ се насобрало.

Претходно «
Следно »