December 2, 2021, 5:38 am

Зaeв пишувал тekcтови на пopтaли под пceвдoним „Haпoлeoн Бoнaпapтa“

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Зоран Заев пишувал текстови на портали без импресум, потпишувајќи се како Наполеон Бонапарта, објаснува сопственикот на еден од овие портали.

За да разберете со каков монструм имаме работа, без разлика колку е смешен неговиот #СтрумичкиВординг, за да знаете ЛикотМијалков и Зајеб како функционираат и заеднички владеат, треба да прочитате како се однесува премиер кога ќе го поканат во подкаст. Но во исто време за да го видите неговото ЛИЦЕМЕРИ, еве и уште еден скрин каде тој се жали на ПОРТАЛИбез импресум (Доказ) и поединци на мрежите (Палчо…). Затоа 100 пати сум кажал не го подценувајте овој Атлантистички ДИКТАТОР кој смешно говори и лаже као банкомат што брои кеш, неговата омилена играчка.ПС: Инаку скринот е најголемиот комплимент и потврда дека сум на вистинската страна на Македонската. – пишува Љупчо Палевски на својот ФБ профил, објавувајќи преписка со премиерот Заев кој бил поканет во емисијата „Тешки Муабети“.

#СтрумичкиМОНСТРУМЗа да разберете со каков монструм имаме работа, без разлика колку е смешен неговиот…

Posted by Љупчо Палевски on Tuesday, December 15, 2020

Latest News

Вучиќ открива: Дeмонстpaнтите на пpoтecтот беа вoopyжени

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, изјави дека за насилството што го предизвикаа демонстрантите на протестите при блокадата на патот...

More Articles Like This