ИГОР ЏАМБАЗОВ СО НОВ ИЗГЛЕД:Промени се’ од корен на себе – Прва на удар беше долгата брада

  • March 3, 2019
  • Коментари

Откако со месеци наназад македонската јавност веќе се навикна да го гледа со брада, македонскиот актер и шоумен Игор Џамбазов реши да ја избричи.

Џамбазов се пофалил со новиот изглед на својот Инстаграм профил каде споделил фотографија на која позира со две дечиња со опис:

Ние, младите од Козле. Прв ден без брадиштето”, напишал Игор под фотографијата, а комплиментите за промената во имиџот не биле изоставени.

Претходно «
Следно »