Идната сопруга на Вељко доби скапоцен подарок од Цеца (фото)

Поврзано

Промени само една навика и изгуби 5 килограми: Тајната на Цеца за совршена линија

Најлесен начин да изгубите тежина. Иако Цеца Ражнатовиќ важи за една од најубавите пејачки, таа, како и повеќето жени, се...

Нашето семејство изгуби верен пријател: Барак Обama се прости од Бо, кучето кое живееше во Белата куќа скоро 8 години

Нашето семејство изгуби верен пријател: Барак Обама се прости од Бо, кучето кое живееше во Белата куќа скоро 8...

Светски познат невpoxирург пpeдупредува: Ако не ги знаете овие 10 работи, за вас нема cpeќа и здpaB живот

Правилата за среќен и здрав живот секако се балансирана исхрана и физичка активност, но тоа не е сè! Познатиот...
- Advertisement -

Синот на Цеца Ражнатовиќ, Вељко Ражнатовиќ официјално ја побара за сопруга девојката Богдана Родиќ, а Вељко заедно со фолк дивата заминал кај родителите на својата партнерка официјално да ја побара раката.


Како што е традицијата, младиот Ражантовиќ пристигнал со прстен, а за подарок не се штедела и самата Цеца.

Фолк дивата одлучила на својата идна снаа да и подари скапоцен часовник, пренесуваат српските медиуми.

Latest News

Утре e CBeти Василиј Острошки – направете го ова доколку имате бо лен во семејството

Православната црква и верниците утре го прославуваат Свети Василиј Острошки, големиот чудотворец чии чудотворни дела се познати насекаде. Уште поголемо...

More Articles Like This