October 20, 2021, 9:51 pm

Извинување и демант од Ромео Сали за вест објавена на Инфомакс

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Објава на демант и извинување до Ромео Сали:

Latest News

Сега на СДСМ ќе му се случува она што на ВМРО му се случи во 2017-та

Уредникот на Инфомакс, Александар Митовски во вечерашното гостување во емисијата „Јади бурек“ на ТВ Сонце, истакна дека порзот на...

More Articles Like This