October 19, 2021, 4:20 pm

Изгope уште еден автомобил: Опожapено возило во Гази Баба

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Утрово околу 05 часот во СВР Скопје било пријавено дека на подрачје на Гази Баба било опожарено возило „фиат пунто“ сопственост на А.М..

Извршен е увид на лице место и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Latest News

Еврокомесарот Вархеји против одвојување на Македонија и Албанија

Еврокомесарот за проширување, Оливер Вархеји, изјави дека работи до декември да се одржи првата Меѓувладина конференција со Македонија заедно...

More Articles Like This