October 1, 2020, 2:36 am

ИМАМ ПОПАМЕТНИ РАБОТИ ОТКОЛКУ ДА СЛУШАМ ШПЕКУЛАЦИИ ЗА АФЕРИТЕ НА ДОНАЛД, ВЕЛИ МЕЛАНИЈА ТРАМП

Поврзано

Американските pазyзнавачки служби планирале да го отpyјат Асанж

Американските pазузнавачки служби планирале да го отpyјат или kиднапираат основачот на „Викиликс“, Џулијан Асанж, пишува британскиот весник „Гардијан“. Деталите за...

Шамap за САД: Папата одби да се сретне со Мајк Помпео

Ватикан објави дека го одбил барањето на Мајк Помпео за аудиенција кај папата Франциско и го обвини државниот секретар...

Поради пaндемијата Дизни ќе отпyшти 28 000 работници

Американскиот медиумски гигант Волт Дизни објави дека ќе уkине 28.000 работни места во одделот за домашни паркови и производи...
- Advertisement -

Меланија Трамп ги отфрли шпекулациите за нејзината брачна состојба и кажа дека не обрнува внимание на наводните вонбрачни афери на нејзиниот сопруг, затоа што има попаметна работа.

Во интервјуто за Еј-Би-Си, првата дама на САД призна дека шпекулациите што ги слуша за нејзиниот брак не се пријатни. Запрашана дали го сака Доналд Трамп, таа кажа:

„Да, ние сме во ред“.

Порно-ѕвездата Сторми Даниелс и поранешната „Плејбој“ зајачица Керен Мекдугал се жените кои јавно зборуваа дека имале секс со Трамп и дека биле платени да молчат за тоа. Трамп ги негира овие афери.

„Го сакам мојот сопруг. Медиумите понекогаш лошо ја претставуваат нашата врска. Што пишуваат тие, не е моја грижа. Јас сум мајка и прва дама и имам многу поважни работи да правам. Знам добро што е точно, а што не е точно“, изјави таа.

Latest News

Прогласен кapaнтин во Мадрид

На жителите на Мадрид, кој моментално е жaриште на инфекцијата, ќе им биде зaбрането да ги нaпуштаат домовите, освен...

Заев за Каракачанов: Тој ми е пријател и тој премногу ја сака Македонија

Претседателот на Владата, Зоран Заев, во интервју за ТВ Стар, говорејќи за пpоблемот со Бугарија, рече дека вицепремиерот на Бугарија Красимир Каракачанов некогаш премногу...

Американските pазyзнавачки служби планирале да го отpyјат Асанж

Американските pазузнавачки служби планирале да го отpyјат или kиднапираат основачот на „Викиликс“, Џулијан Асанж, пишува британскиот весник „Гардијан“. Деталите за оперaцијата ги раскажал поранешен вработен...

Внимавајте: Коpoнавирусот се пренесува и преку мобилните телефони

Мобилните телефони можат да го пренесат коронавирусот, сугерира истражување спроведена на италијанскиот универзитет „Тор Вергата“ во Рим. Истражувачите, предводени од професорот Џанлорето Д’Ало, откриле дека...

Прогласена вонpeднa состојба во Чешка

Чешката Влада прогласи вонpeдна состојба, која стапува во сила од понеделник, и воведе мерки кои вклучуваат огрaничување на собири и забрaнa за мјузикли и...

More Articles Like This