ИНФОМАКС ВО ЖИВО:Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Куманово

  • April 6, 2019
  • Коментари

Вечерва со почеток од 20:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Куманово.

Пред народот ќе се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.

Митингот можете да го следите во живо на следниов линк:

 

Претходно «
Следно »