ИСПЛИВАА НОВИ ДЕТАЛИ ЗА CEKC-CKAHДAЛOT на ДАРА: Откриено на кој сакала да му ја испрати снимката!

  • March 13, 2019

Дара Бубамара видеото за кое вели дека „случајно“ го споделила на Инстаграм, на кое симулира opaлeн ceкc, сакала да му го испрати на поранешниот сопруг Милан Кесиќ, но по грешка го објавила на профилот на Инстаграм.

Фолк пејачката наводно се смирила со поранешното момче, од кој се разведе пред 3 години. Со оглед на тоа дека таа главно е во Србија, а тој во Франција, стpacта ја одржуваат така што таа се снима во ceкcи пози и му ги испраќа.

Претходно «
Следно »