ИСПОВЕСТ НА БОГАТАШ: Мислев дека е на настап, а ја затекнав во автомобил како му скока во скутот на љубовникот!

  • February 20, 2019
  • Коментари

Исповест на српски богаташ, бивш сопруг на една српска естрадна ѕвезда не остави никого рамнодушен

csm_seks_u_kolima_skrinsot_5ea3380566
Признал дека се оженил со убава пејачка, бидејќи се заљубил и дека таа го привлекла со своето однесување. На сите приказни на своите пријатели дека таа не е за него, дека е тука само поради неговото богатство, одмавнувал со раката.

Бескрајно и верувал и по првите два месеци брак, ја одвел во Њујорк, потоа во Вегас, се фотографирале, а своите фотографии ги објавувале на социјалните мрежи. Пријателите се поретко му кажувале дека греши, и на крајот се откажале.

Но, токму тогаш кога помислил дека на сите им ја затворил устата, следел шок. Се до детали му раскажал на најдобриот другар, на кој прв му се доверил дека ќе се разведе.

– И помагав околу настапите. Фактот дека таа не е некоја пејачка, туку дека моите пријатели, сопственици на клубови и нудеа да настапува и ја плаќаа е далеку повеќе од тоа што го заслужува. Немој погрешно да ме сфатиш, не ми беше криво што и помагав, сопруга ми беше. Но никогаш нема да заборавам што доживеав.

Тој раскажал дека, верувајќи дека таа е на настап, спремал вечера, припремил свеќи и сакал да и каже дека и купил нов автомобил кој одамна го скала. Бидејќи ја немало, а и телефонот и бил исклучен се упатил кон клубот.

-Локалот беше затворен, а момците ми рекоа дека таа заминала пред еден час, знаев дека нешто не е во ред. Тогаш ја слушнат како се смее. Во автомобил, недалеку од клубот. Зарем не можеше да се скрие? Па тој клуб го држи мој пријател! Ужас.

Низ солзи објаснил дека во автомобилот таа била гола во страсна прегратка со некој од момците од обезбедувањето.

-Прозорците беа замаглени од дишење. Му скокаше во скут додека огромните гради беа во неговите раце. И ги лижеше брадавиците, а потоа таа орално го задоволи, а тој не и ги испушташе градите од раце.

Претходно «
Следно »