Испратен со тамбуpaши: Oва е вечното почивалиште на БалашeBиќ

Поврзано

Еве што доби Цеца за 8 ми Март

Јавноста со нетрпение чека медиумите да објават детали од нивната врска. На денешниот ден, 8 ми март, меѓународниот...

Дeнecкa e 8 Март, Мeѓyнapoдниoт дeн нa жeнaтa – eвe штo тpeбa дa знaeтe зa oвoj дeн

Денешниот ден 8. март е познат како меѓународен ден на жената. Главно се одбележува со подарување кон своите најблиски...

(ВИДЕО+ФОТО)Се појавиле нови шok детали за ИНТЕРВЈУТО НА ДЕЦЕНИЈАТА – во игра многу ПАРИ и незапамтен PACKOЛ

Интервјуто на Меган Маркл и принцот Хари со Опра Винфри е главна тема на сите светски медиуми, а ќе...
- Advertisement -

На приватна церемонија во Нови Сад е погребан Ѓорге Балашевиќ. Тој беше испратен само во кругот на неговото семејство без никакви верски обичаи.

На погребот свиреја неговите тамбураши а една од песните беше посветена за неговата сопруга Оливера.

Latest News

Тамара Тодевски позитивна на koвид-19

Нашата позната пејачка Тамара Тодевска на својот инстаграм – профил објави дека е позитивна на ковид – 19. На објавата...

More Articles Like This