ИСЧЕЗНАТ Е ГОРАН: Последен пат е виден вчера кај Беверли, потоа му се губи трагот!

  • February 21, 2019
  • Коментари

Исчезнато е лицето Горан Атанасовски од Скопје. Истиот има 35 години. Последнни информации кои ги има семејството е дека е виден вчера помеѓу 14:00 и 15:00 часот на локација кај Беверли трговскиот, од каде заминал накај Бриколаж во Сиво металик волксваген поло, со рег. СК-3104-АО. Облечен е во кошула и панталони. Ве молиме ако имате било каква информација, јавете се на 072-224-522 или пријавете во полициска станица, стои во објавата која брзо се шири на социјалните мрежи.

Претходно «
Следно »