December 4, 2021, 6:12 pm

Исчeзна 15 годишно девојче, полицијата трага по неа

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

15 годишно девојче исчезна во текот на вчерашниот ден.

На 26.10.2021 во 23.15 часот во СВР Скопје, М.П.(34) од Скопје пријавила дека од домот се оддалечила нејзината ќерка М.П.(15) од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Latest News

(Видео) Hемири во Виена: Над 10 000 демонстpaнти се cyдрија со полицијата која со кучиња ја рacтеруваше толпата

Во центарот на Виена се одржуваат бројни протести на противниците на мерките за корона и задолжителната вакцинација, поради што...

More Articles Like This