November 28, 2021, 5:37 pm

И се гyби секоја тpага: Иcчезна 20- годишна девојка од Скопје, ја нема од понеделникот

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На 16.08.2021 во 17.00 часот во СВР Скопје, Ј.Ш.(45) од Скопје пријавил дека од семејниот дом се оддалечила неговата ќерќа М.Ш.(20) од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информираат од МВР.

Latest News

3aпалено стpниште предизвика голем пожap во Кочани

Територијалната противпожарна единица од Кочани доцна попладнево локализираше голем полски пожар во атарот на селото Мојанци, што се закануваше...

More Articles Like This