October 24, 2021, 3:08 am

Иcчезна 18-годишна девојка од Скопје, полицијата трага по неа

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На 07.09.2021 околу 18.30 часот во СВР Скопје, Н.Г.(38) од Скопје пријавила дека нејзината ќерка Н.Г.(18) се оддалечила од дома, а според пријавеното најверојатно се наоѓа кај другарка во с.Средно Коњари.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Latest News

Обама до Меркел: „Целиот свет ви должи голема благодарност“

Поранешниот американски претседател Барак Обама им се придружи на европските лидери во чест на германската канцеларка во заминување Ангела...

More Articles Like This