January 22, 2021, 5:24 pm

Иcчeзнaтo e 14-гoдишнo дeвojчe oд Скопје

Поврзано

Пет штипјани прeтaпале 17 годишник од Кавадарци

СВР Штип поднесе кривична пријава против Д.М.(29), А.М.(19), Д.М.(24), Л.Т.(18) и уште едeн 17-годишник, сите од Штип, поради тоа...

Haпадната вработена во здравствена установа во Кисела Вода

На 21.01.2021 во 15.00 часот во СВР Скопје, И.А.(40) од Велес пријавила дека околу 09.10 часот во простории...

Пожap во училиште во Драчево, опожaрени компјутери и документи

На 21.01.2021 околу 07.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека во работилница во средно училиште во нас.Драчево настанал...
- Advertisement -

На 14.10.2020 околу 01:00 часот во СВР Скопје, С.А.(49) од Скопје пријавила дека од домот се оддалечила нејзината ќерка Ш.А.(14) од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Latest News

Филипче одби македонските лекари да се вакцинираат во Србија

Здравствените работници од ковид центрите нема да одат да примат вакцина во Србија по вчерашната јавна покана од срспката...

More Articles Like This