КАДЕ ЈАДЕ ТОРТА ЌЕРКАТА НА ПРЕМИЕРОТ: Заева на социјалните мрежи сподели фотографија од нејзината омилена слаткарница во Виена

  • April 30, 2018

Ќерката на премиерот Зоран Заев, Александра е во Виена, објави порталот ЗаСе.мк

Таа се пофали на својот Инстаграм профил, дека освен што ужива во прошетка на главиот град на Австрија, посетила и една од тамошните слатакрници, каде специјалитет е најпознатата чоколадна Захер -торта.

Претходно «
Следно »