September 30, 2020, 7:57 pm

Како заврши „дуелот“ помеѓу Цеца и Драгана

Поврзано

Урнебесно видео: Љубовникот преку тераса бега од сопругот

Како овој циркус изгледал на дело погледнете во видеото. На интернет кружи урнебесно видео од Москва во Русија на кое...

Цеца и Анастасија пристигнаа од Рим, ама ретко кој ги позна на аеродром: Пејачките влегоа во автомобил од 140.000 евра

Цеца Ражнатовиќ вчера на 29 септември заедно со својата ќерка Анастасија се врати во Србија, откако пееше на една...

(Видео) Тијана среде Драчево го распали ќумбето

Тијана Дапчевиќ (44) ужива во Драчево, од каде сподели видео со своите следбеници на Инстаграм каде прави ајвар со...
- Advertisement -

Иако поминаа многу години и бројни медиумски шпекулации дека не се во добри односи, се сретнале очи во очи Драгана Мирковиќ и Цеца Ражнатовиќ.

Имено, двете се појавиле на снимање за новогодишната ноќ на РТ Србија, а кога Драгана завршила со својот дел, дошла Цеца. Тие двете се сретнале во гардароба, а потоа Драган љубезно и се обратила на Цеца.”Добро вечер… Дали се познаваме”, прашала Драгана.”Па незнам, одлучи ти! Час се познаваме, час не се познаваме”, рекла Цеца

“Јас одлучив и реков Добро вечер, а сега… Како ти што сакаш, Јас немам таков проблем”, одговорила Драгана, откако Цеца демонстративно ја напуштила просторијата. “Љубезна сум и во склад со своето воспитување, прва и посакав добровечер на својата колешка. Немам проблем на било кого да у се јавам и да го погледам во очи, така и ќе остане. Се друго не би кометирала”, рекла Драгана Мирковиќ.
Извор:zase.mk

Latest News

Koj е Ѓорѓија Сајкоски, новиот генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ

Денеска при заседавањето на Централниот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ по предлог на претседателот Христијан Мицкоски беше изгласан Ѓорѓија Сајкоски за...

Средношколски глас: Ќе сноси ли некој одговорност за пpoпаднатата национална платформа?

Националната платформа за учење на далечина нe успеа и во последен момент на само еден ден од пред почетокот на школската година се промени...

Мицкоски упати честитки до новоизбраниот генерален секретар на партијата

Централниот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ го изгласа Ѓорѓија Сајкоски за нов генерален секретар на партијата. Ѓорѓија Сајкоски е роден во Кичево и е доктор на историски...

Жена пронашла 500 000 евра во стан што сакала да го продаде

На дното од визбата на една зграда во седмиот арондисман во Париз во стар куфер се криело вистинско богатство – повеќе од 500.000 евра,...

СДСМ не успеа да обезбеди мнозинство за да го изгласа предлогот за пет потпретседатели во Собранието

Дафина Стојаноска, Член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во телевизија 24 зборуваше за денешната собраниска расправа да Собранието има 5 потпретседатели и...

More Articles Like This