Како на филм: Сопружници од Тетово му влегле дома со пиштол

  • January 13, 2017

СВР Тетово поднесе кривична пријава против 34-годишниот Н.М. кој  дошол во станот на 28-годишниот В.С. и поради нерасчистени сметки извадил и пиштол кој го вперил кон него.

policijamarica1hyujhgy

Полицијата информира дека во еден момент нападнатиот тетовчанец успеал да му го одтурне од рака пиштолот по што истиот паднал на подот.

По ова насилникот го зел пиштолот и заедно со сопругата која била со него, ја напуштиле зградата.

Претходно «
Следно »