КАКО СЕКОЈ ОБИЧЕН ЧОВЕК: Лепа Брена во опуштено возење со градски превоз!

  • May 10, 2019
  • Коментари

Пејачката многумина воодушеви со својата приземјеност.

Популарната пејачка Лепа Брена отпатува во Мадрид, главниот град на Шпанија, а многумина одушеви со начинот на кој таму се однесува.

Имено, таа направи селфи во градски превоз. Брена релаксирано се возела со автобус и се фотографирала, а потоа својата слика ја споделила и на Инстаграм.

Со ова покажа дека се однесува сосема нормално и приземјено, како целиот нормален свет.

Инаку, Лепа Брена и Боба Живојиновиќ важат за еден од најскладните бракови на српската естрада.

И додека на почетокот, во медиумите ги paзведуваа тие се заедно повеќе од 30 години.

Периодов се многу радосни бидејќи синот на Боба од првиот брак, Филип Живојиновиќ доби син, а Боба стана дедо.

Иако често во меидумите се пишуваше дека сегашната сопруга на Лепа Брена и неговата бивша Зорица, не се во добри односи, тие не се огласуваа по овие пишувања.

Претходно «
Следно »