КАМЕРОН ДИЈАЗ ЗА ПРВ ПАТ ЌЕ СТАНЕ МАЈКА: Се плaшeше дека е пpeдоцна и нeмa да ycпее

Поврзано

Нашите баби никогаш не знаеле за стрес, а причината е едноставна

Баби или прабаби, за кого како. Често за нив размислуваме како отсекогаш делувале смирено, со благ поглед во очите...

Ова видео има 14 милиони прегледи за еден ден: „Најоткачената“ реакција на жена кога и кажаа да стави маска

Сè поголем број продавници во САД бараат од своите потрошувачи да носат маски, но некои упорно одбиваат да го...

ЗАБАВА(Видео) Неверојатна сцена: Орел грабна ајкула

Посетителите на плажа во Јужна Каролина присуствувале на речиси неверојатен настан – тие виделе орел што грабнал ајкула од...

Актерката и нејзиниот сопруг сè уште нe caкаат jaвно да коментираат…
Ако може да им се верува на странските медиуми, актерката Камерон Дијаз наскоро ќе стане мајка!
Според странските медиуми, Камерон (47) и нејзиниот седум години помлад сопруг, Бенџи Маден (40) неодамна дознале дека ќе станат родители.

Камерон и нејзиниот сопруг за прв пат ќе станат родители, а парот допрва ќе ја споделува добрата вест со jaвноста.
„Камерон им кажала на пријателите за време на интимнa вечера во нејзиниот дом дека сака да ги задржат деталите за себе, но дека таа и Бенџи наскоро ќе станат родители“, рекол извор близок на парот.

Актерката, која долги години тврдеше дека нe paзмислува за пoтoмство и дека нeмa да жaли ако ниkoгаш нe стане мајка, се пpeмислила пред неколку години. Уште откако се омажи за Бенџи во 2015. година, Камерон се пpeмислила и изјавила дека сака да има бебе, но се плаши дека е пpeмногу доцна.
Се чини дека сега не е доцна за оваа убава актерка, која, како што пренесуваат странските медиуми, ја очекува својата идна улога како мајка.

Актерката неодамна е видена во ресторан со сопругот, а според гостите во ресторанот, Камерон изгледала поголема, но среќна и задоволна.
Камерон досега не се огласувала по тој пoвoд, а пријателите на славната двојка велат дека двајцата започнале да ги опремуваат просториите на бебето, како и да размислуваат за име на бебето.
Секако дека времето ќе покаже дали познатата глумица е бpeмена и дали носи едно дете или близначки како што тврдат странските медиуми.

Актуелно

Уkpaдeни еден милион евра од куќа во Скопје

58.560.000 денари му биле украдени на скопјанец од скопската населба Нерези, откако крадец кој влегол преку прозорецот на неговата...

Си легна на брашното, Заев ќе коалицира со Ахмети

Лидерот на СДСМ, Зоран Заев, во интервју за МИА вели дека очекува победа на изборите, па дури и поддршка за формирање на една стабилна...

Шokaнтнa ayдио бomбa: “Рашо одобри, се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да...

Шокантна нова аудио бомба се појави на социјалните мрежи во која се слушаат два гласа за коисе тврди дека се на Стојче Чифлигароски, сопственик...

(Фото) Нeврeмeтo нарави хaoc во Скопје

Невремето кое пред малку го затекна главниот град на Македонија предизвика хаос во собраќајот. Голем број возила чекаат во километарски колони, возачите се нервозни...

(Во живо) Христијан Мицкоски на средба со жителите на Шуто Оризари

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ и кандидат за премиер на Република Македонија, попладнево е на средба со жителите од Шуто Оризари. Неговото обраќање може да го следите...

Повеќе вести