КАРЛЕУША ПОВТОРНО ШОКИРА: Речиси гола објави фотографии на социјалните мрежи

  • May 7, 2018

Јасно е дека изглед на просечна дама никогаш нема да видиме кај српската поп-пејачка Јелена Карлеуша.

Токму затоа таа гордо стои на врвот како една од најатрактивните и најпопуларните на српската естрада.

За да се биде таков, треба тим, пари и секако оригиналност, а тоа воопшто не и недостига.

Секој следен ден е поглед кон нова шокантна фотографија од ексцентричниот и брутално провокативен изглед на Јелена кој скоро и да не е наменет за очите на помлади од 18 години.

💸💸💸

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on


Овој пат нејзиниот изглед беа чизми со принт од долари, како и такви гаќички.

👊🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Претходно «
Следно »