КАРЛЕУША: „Порано проблемите со Душко ги решавав со cексc но сега созреавме, па разговараме“

  • January 2, 2019

Популарната пејачка Јелена Карлеуша во разговорот за „Курир.рс“ открива за што се кара најмногу со својот сопруг Душко Тошиќ, а во што се согласуваат.
Како што старееме, така и подобро комуницираме.

Повеќе разговараме. Порано се’ решававме со cекc. Сега созреавме како партнери“, искрена беше пејачката.

На прашањето дали ќе му ја исполни желбата на сопругот да му роди уште едно дете, Јелена одговори:

Мене ако ми дувне ќе раѓам до 50-та. На секои две години по едно дете. Не сакам ограничувања поради возраста на жената.“

Претходно «
Следно »